Centrum Kształcenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej informuje, że zgodnie z zapisem §6 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 turnusy dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników odbywające się w terminie 03.01.2022 r. – 29.01.2022 r. będą realizowane w następujący sposób:

  • w dniach od 3 stycznia do 22 stycznia 2022 r. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość za pomocą platformy e-learningowej Moodle,
  • w dniach od 24 stycznia do dnia 29 stycznia 2022 r. w formie stacjonarnej.

Prosimy aby wszyscy uczniowie przed rozpoczęciem kształcenia utworzyli swoje konta na platformie lub uzyskali dostęp do kont utworzonych w poprzednich latach oraz następnie zapisali się na odpowiedni turnus dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników za pomocą kodu dostępu podanego przez szkołę kierującą na kształcenie.

W przypadku wszelkich problemów powstałych przy zakładniu konta na platformie, uzyskaniu danych dostępowych lub zapisaniu się na kurs prosimy o skorzystanie z instrukcji zamieszczonych poniżej lub o kontakt pod numerem telefonu (32) 340-49-18 lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresen Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.