W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nauczycielami prowadzącym zajęcia za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na platformie e-learningowej Moodle lub wysyłając wiadomość email na adresy elektronicznych skrzynek pocztowych podanych poniżej.

NAUCZYCIEL
ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ
Bagiński Zbigniew
zbigniew.baginski@ckz-ruda.pl
Beier Katarzyna
katarzyna.beier@ckz-ruda.pl
Bieszczad Sylwia
sylwia.bieszczad@ckz-ruda.pl
Brzózka Katarzyna
katarzyna.brzozka@ckz-ruda.pl
Burczyk Anna
anna.burczyk@ckz-ruda.pl
Cholewa Janusz
janusz.cholewa@ckz-ruda.pl
Cyganek Wiesława
wieslawa.cyganek@ckz-ruda.pl
Czarnecka Zofia
zofia.czarnecka@ckz-ruda.pl
Czechowicz Grażyna
grazyna.czechowicz@ckz-ruda.pl
Czerny Grażyna
grazyna.czerny@ckz-ruda.pl
Drellok Iwona
iwona.drellok@ckz-ruda.pl
Dworok Sebastian
sebastian.dworok@ckz-ruda.pl
Frydecka Katarzyna
katarzyna.frydecka@ckz-ruda.pl
Gajdzińska Bożena
bozena.gajdzinska@ckz-ruda.pl
Gajdziński Zbigniew
zbigniew.gajdzinski@ckz-ruda.pl
Głowacka Natalia
natalia.glowacka@ckz-ruda.pl
Godoj Eugeniusz
eugeniusz.godoj@ckz-ruda.pl
Górny Jan
jan.gorny@ckz-ruda.pl
Grabowska-Breguła Małgorzata
malgorzata.grabowska@ckz-ruda.pl
Grim Joachim
joachim.grim@ckz-ruda.pl
Gwadera-Pham Ewa
ewa.gwadera@ckz-ruda.pl
Iwan Leszek
leszek.iwan@ckz-ruda.pl
Jabłoński Jarosław
jaroslaw.jablonski@ckz-ruda.pl
Jurkiewicz Grzegorz
grzegorz.jurkiewicz@ckz-ruda.pl
Kierat Anna
anna.kierat@ckz-ruda.pl
Kiszka Jacek
jacek.kiszka@ckz-ruda.pl
Klimek Katarzyna
katarzyna.klimek@ckz-ruda.pl
Knopik Wacław
waclaw.knopik@ckz-ruda.pl
Kortyczko Józef
jozef.kortyczko@ckz-ruda.pl
Kozłowski Piotr
piotr.kozlowski@ckz-ruda.pl
Krzysztoforski Zbigniew
zbigniew.krysztoforski@ckz-ruda.pl
Krzykała Renata
renata.krzykala@ckz-ruda.pl
Kulka Patrycja
patrycja.kulka@ckz-ruda.pl
Lomania Teresa
teresa.lomania@ckz-ruda.pl
Lomania Jan
jan.lomania@ckz-ruda.pl
Markowski Henryk
henryk.markowski@ckz-ruda.pl
Masłowski Marek
marek.maslowski@ckz-ruda.pl
Matyja Beata
beata.matyja@ckz-ruda.pl
Minas Ewa
ewa.minas@ckz-ruda.pl
Mniszko Wacław
waclaw.mniszko@ckz-ruda.pl
Naglik Zbigniew
zbigniew.naglik@ckz-ruda.pl
Nawrocki Krzysztof
krzysztof.nawrocki@ckz-ruda.pl
Nowok Piotr
piotr.nowok@ckz-ruda.pl
Orłowska Barbara
barbara.orlowska@ckz-ruda.pl
Paduch Dariusz
dariusz.paduch@ckz-ruda.pl
Pawlas Irena
irena.pawlas@ckz-ruda.pl
Pawlik Rafał
rafal.pawlik@ckz-ruda.pl
Pietrzik Mariola
mariola.pietrzik@ckz-ruda.pl
Podsiadło Kazimierz
kazimierz.podsiadlo@ckz-ruda.pl
Posz Marcin
marcin.posz@ckz-ruda.pl
Radgowski Adam
adam.radgowski@ckz-ruda.pl
Ratka Krzysztof
krzysztof.ratka@ckz-ruda.pl
Rubin Zygmunt
zygmunt.rubin@ckz-ruda.pl
Siekiera Tomasz
tomasz.siekiera@ckz-ruda.pl
Skorek Marta
marta.skorek@ckz-ruda.pl
Skrzypczyk Anna
anna.skrzypczyk@ckz-ruda.pl
Skudlik Grzegorz
grzegorz.skudlik@ckz-ruda.pl
Smyk Katarzyna
katarzyna.smyk@ckz-ruda.pl
Szpak Jolanta
jolanta.szpak@ckz-ruda.pl
Świtała Marian
marian.switala@ckz-ruda.pl
Tetkowski Krzysztof
krzysztof.tetkowski@ckz-ruda.pl
Tomecki Dariusz
dariusz.tomecki@ckz-ruda.pl
Trzcionka Artur
artur.trzcionka@ckz-ruda.pl
Trzewiczek Leszek
leszek.trzewiczek@ckz-ruda.pl
Węcławska Anna
anna.weclawska@ckz-ruda.pl
Węgiel Barbara
barbara.wegiel@ckz-ruda.pl
Wieczorek Marek
marek.wieczorek@ckz-ruda.pl
Wieligdzień Urszula
urszula.wieligdzien@ckz-ruda.pl
Winkler Monika
monika.winkler@ckz-ruda.pl
Wiśniewski Zbigniew
zbigniew.wisniewski@ckz-ruda.pl
Wojciechowski Mariusz
mariusz.wojciechowski@ckz-ruda.pl
Wojtowicz Elżbieta
elzbieta.wojtowicz@ckz-ruda.pl
Wolny Piotr
piotr.wolny@ckz-ruda.pl
Woźnica Tadeusz
tadeusz.woznica@ckz-ruda.pl
Wrzesień Anna
anna.wrzesien@ckz-ruda.pl
Ziemian Janusz
janusz.ziemian@ckz-ruda.pl